homepage WP.JPG

Trainingsschema


Trainingen gaan altijd door, ook bij regen en kou. Als een training wordt afgelast, melden we dat op de website en in de app.




Dit schema loopt van 23-10-2020 t/m 29-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sprt Spie3 - AB Joost
16:00 - 17:00 J8E2 Sprt Spie4 - CD Dick
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie4 - AB Mette
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie3 - CD Wendy
17:00 - 18:00 JD2 Sprt Spie2 - AB Menno Spaans Jip Holland
17:00 - 18:00 JD3 Sprt Spie2 - CD Ingo Hagebeuk / Fien Janssen
17:00 - 18:00 M8E1 Sprt Spie3 - AB Joost
17:00 - 18:00 M8E2 Sprt Spie4 - CD Dick Mette
17:00 - 18:00 M8E3 Sprt Spie4 - AB Julian Bertijn Milo
17:00 - 18:00 M8E4 Sprt Spie3 - CD Joost Tjebbe Hugo
17:00 - 18:00 MD5 Sprt Spie1 - CD Kees Haver Julien de Groot
17:00 - 18:00 MD6 Sprt Spie1 - AB Finn Nanning tm 6-10
18:00 - 19:15 JB2 Sprt Spie4 - CD Dick
18:00 - 19:15 JC1 Sprt Spie3 - AB Joost
18:15 - 19:30 JB1 Sprt Spie4 - AB Helen Jacobs
18:15 - 19:15 JB3 Sprt Spie1 - AB Suze
18:15 - 19:15 JB4 Sprt Spie1 - CD Mette
18:15 - 19:15 MC4 Sprt Spie2 - AB Bertijn
18:15 - 19:15 MC5 Sprt Spie2 - CD Wendy
19:15 - 20:15 MA2 Sprt Spie3 - AB
19:15 - 20:15 MA3 Sprt Spie2 - AB B J
19:15 - 20:15 MA4 Sprt Spie2 - CD
19:30 - 20:45 Dames 15 Sprt Spie1 Eva Rodink
19:30 - 20:45 Jong Dames 01 Sprt Spie4 Isa van den Heuvel
20:30 - 22:00 BEZET Veld 1E gereserveerd voor trim
20:30 - 22:00 Trimhockey Bertijn Jacobs Sprt Spie2 helen
20:45 - 22:00 BEZET Sprt Spie1 gereserveerd voor trim
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD5 Sprt Spie4 - AB Andre W
16:00 - 17:00 MD4 Sprt Spie4 - CD Sil
16:15 - 17:00 Funkey Sprt Spie3 Daan en Mats
17:00 - 18:00 Keepers MD1/2/MC1/2 Trainingsgroep Veld 1E Lillian
17:00 - 18:15 JD1 Sprt Spie3 - AB Daan Glandorf
17:00 - 18:00 JD4 Sprt Spie2 - AB Somer en Marc
17:00 - 18:15 MC1 Sprt Spie4 - AB Minka Kragbe
17:00 - 18:15 MC2 Sprt Spie3 - CD Mats
17:00 - 18:15 MD1 Sprt Spie4 - CD Andre W
17:00 - 18:00 MD2 Sprt Spie1 - AB Lisa Alferink +Saartje Knuivers
17:00 - 18:00 MD3 Sprt Spie2 - CD Sofie Haver en Alina Verhulst
18:00 - 19:00 Keepers JD2/MC5/MC6 Trainingsgroep Veld 1E Lillian
18:00 - 19:00 MC3 Sprt Spie2 - AB Tessa Prins
18:00 - 19:00 MC6 Sprt Spie2 - CD D1
18:15 - 19:30 JA1 Sprt Spie3 - CD Xander Schep
18:15 - 19:15 JA2 Sprt Spie4 - AB Mats
18:15 - 19:30 JC2 Sprt Spie4 - CD Andre
18:15 - 19:15 JC3 Sprt Spie1 - CD Joost d Vr
18:15 - 19:15 JC4 Sprt Spie1 - AB Lies Peeters
18:15 - 19:45 MB1 Sprt Spie3 - AB Daan Glandorf
19:00 - 20:00 Keepers MB1/JB2/JC1/2/3/4/JD1 Trainingsgroep Veld 1E Jelle/Lillian
19:30 - 20:45 Dames 05 Sprt Spie1 Amie Vroonland
19:30 - 20:45 Heren 12 Sprt Spie2 Arjan Vergunst
19:30 - 20:45 MA1 Sprt Spie4 - CD Andre W
19:45 - 22:00 Dames 01 Sprt Spie3 Robert van der Toorn
21:00 - 22:15 Dames 13 Sprt Spie2 Lauren Loomans
21:00 - 22:30 Heren 01 Sprt Spie4 André Westdorp
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 J3F1 Sprt Spie3 Wendy Tessa Chris
14:45 - 15:45 J3F2 Sprt Spie3 Wendy Tessa Chris
14:45 - 15:45 J3F3 Sprt Spie3 Wendy Tessa Chris
14:45 - 15:45 J3F4 Sprt Spie3 Wendy Tessa Chris
14:45 - 15:45 J3F5 Sprt Spie3 Wendy Tessa Chris
14:45 - 15:45 M3F1 Sprt Spie2 Daan Bertijn Guusje
14:45 - 15:45 M3F2 Sprt Spie2 Daan Bertijn Guusje
14:45 - 15:45 M3F3 Sprt Spie2 Daan Bertijn Guusje
14:45 - 15:45 M3F4 Sprt Spie2 Daan Bertijn Guusje
14:45 - 15:45 M3F5 Sprt Spie2 Daan Bertijn Guusje
15:45 - 16:45 Keepers 1e jaar E (wisselkeepers) Trainingsgroep Veld 1E
15:45 - 16:45 J6E1 Sprt Spie3
15:45 - 16:45 J6E2 Sprt Spie3
15:45 - 16:45 J6E3 Sprt Spie3
15:45 - 16:45 J6E4 Sprt Spie3
15:45 - 16:45 J6E5 Sprt Spie3
15:45 - 16:45 M6E1 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 M6E2 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 M6E3 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 M6E4 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 M6E5 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 MD3 Sprt Spie4 - AB Dick Nugteren
16:45 - 17:45 Keepers 2e jaar E (wisselkeepers) Trainingsgroep Veld 1E
17:00 - 18:00 JC4 Sprt Spie2 - AB BJ
17:00 - 18:00 JD2 Sprt Spie3 - CD Maurits Peeters Spencer Bray
17:00 - 18:00 JD3 Sprt Spie4 - CD Daan Glandorf
17:00 - 18:15 MC2 Sprt Spie4 - AB Max S
17:00 - 18:00 MC4 Sprt Spie1 - AB Tessa
17:00 - 18:00 MC5 Sprt Spie1 - CD yan Fasel 25/11
17:00 - 18:15 MD1 Sprt Spie3 - AB Dick Nugteren
18:00 - 19:00 Keepers MC3/JD3/4/5 Trainingsgroep Veld 1E Job
18:00 - 19:00 MB4 Sprt Spie2 - CD BJ
18:15 - 19:15 JB3 Sprt Spie4 - AB Daan
18:15 - 19:15 JB4 Sprt Spie4 - CD Diewertje
18:15 - 19:15 MA2 Sprt Spie3 - CD Max Schip
18:15 - 19:15 MA3 Sprt Spie1 - CD Yan 25/11
18:15 - 19:15 MA4 Sprt Spie1 - AB Fien de Kok
18:15 - 19:30 MB2 Sprt Spie3 - AB Dick
18:15 - 19:15 MB3 Sprt Spie2 - AB Jong dames 1
19:00 - 20:00 Keepers JB3 Trainingsgroep Veld 1E Job
19:30 - 20:45 Dames 02 Sprt Spie3 Anouk Latenstein
19:30 - 20:45 Dames 11 Sprt Spie4 Kelly Balk
19:30 - 20:45 Dames 12 Sprt Spie1 Laura Berendsen
19:30 - 20:45 Heren 11 Sprt Spie2 Jorrit van den Bergh
21:00 - 22:15 Dames Veterinnen A Sprt Spie4 Daan Schuckink
21:00 - 22:15 Heren 10 Sprt Spie2 Eelke Sikking
21:00 - 22:15 Heren Veteranen A Sprt Spie3 Pieter de Vries Robbe
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sprt Spie3 Daan Thijs
16:00 - 17:00 J8E2 Sprt Spie4 Dick Max
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie4 Dick Max
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie3 Daan Thijs
16:00 - 17:00 M8E1 Sprt Spie1 Wendy Joost
16:00 - 17:00 M8E2 Sprt Spie2 Helen Jacobs Andre Westdorp
16:00 - 17:00 M8E3 Sprt Spie2 Helen Jacobs Andre Westdorp
16:00 - 17:00 M8E4 Sprt Spie1 Wendy Joost
17:00 - 18:15 JD1 Sprt Spie3 - CD Daan Glandorf
17:00 - 18:00 JD4 Sprt Spie1 - AB Somer en Marc
17:00 - 18:00 JD5 Sprt Spie1 - CD L Kruk
17:00 - 18:00 MD2 Sprt Spie2 - AB Julia Klein +Saartje Knuivers
17:00 - 18:00 MD4 Sprt Spie4 - CD Max
17:00 - 18:00 MD5 Sprt Spie2 - CD Andre W
17:00 - 18:00 MD6 Elisabeth Evelein Sprt Spie4 - AB E
17:15 - 18:30 JB1 Sprt Spie3 - AB Helen Jacobs
18:00 - 19:00 Keepers MD3/4/5/6 Trainingsgroep Veld 1E Kiki
18:00 - 19:00 JA2 Sprt Spie2 - CD Max per 29 /10
18:00 - 19:15 JC1 Sprt Spie2 - AB Bas vd Berg
18:00 - 19:00 MC3 Sprt Spie1 - AB Tessa Prins
18:00 - 19:00 MC6 Sprt Spie1 - CD Wendy Stet
18:15 - 19:30 JA1 Sprt Spie4 - CD Xander Schep
18:15 - 19:30 MA1 Sprt Spie4 - AB andre / max
18:45 - 20:00 JB2 Sprt Spie3 - AB Christophe Pet
18:45 - 20:15 MB1 Sprt Spie3 - CD Daan Glandorf
19:00 - 20:00 Keepers JA1/MA2 Trainingsgroep Veld 1E Jelle
19:30 - 20:45 Dames 08 Sprt Spie1 Lotte Nelson
19:30 - 20:45 Jong Heren 01 Sprt Spie2 Sylvan Boonstra
19:45 - 22:00 Dames 01 Sprt Spie4 Robert van Toorn
21:00 - 22:15 Dames 16 Sprt Spie2 Lisanne van Vucht
21:00 - 22:15 Dames 18 Sprt Spie1 Fien Kamer
21:00 - 22:15 Heren 01 Sprt Spie3 André Westdorp
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:00 mini jongens A Sprt Spie2 - AB
16:15 - 17:00 mini meisjes A Sprt Spie2 - CD
17:00 - 18:00 Keepers D1/3/MA1 Trainingsgroep Veld 1E Matthijs
17:15 - 18:15 J3F1 Sprt Spie4 - AB
17:15 - 18:15 J3F2 Sprt Spie4 - AB
17:15 - 18:15 J3F3 Sprt Spie4 - AB
17:15 - 18:15 J3F4 Sprt Spie4 - AB
17:15 - 18:15 J3F5 Sprt Spie4 - AB
17:15 - 18:15 J6E1 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E2 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E3 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E4 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E5 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E6 (trainingsteam) Sprt Spie2
17:15 - 18:15 M3F1 Sprt Spie4 - CD
17:15 - 18:15 M3F2 Sprt Spie4 - CD
17:15 - 18:15 M3F3 Sprt Spie4 - CD
17:15 - 18:15 M3F4 Sprt Spie4 - CD
17:15 - 18:15 M3F5 Sprt Spie4 - CD
17:15 - 18:15 M6E1 Sprt Spie3
17:15 - 18:15 M6E2 Sprt Spie3
17:15 - 18:15 M6E3 Sprt Spie3
17:15 - 18:15 M6E4 Sprt Spie3
17:15 - 18:15 M6E5 Sprt Spie3
18:00 - 19:00 Keepers H1/JH1/JB1 Trainingsgroep Veld 1E Matthijs
18:15 - 19:30 JC2 Sprt Spie2 - AB DG
18:15 - 19:15 JC3 Sprt Spie2 - CD Dieuwertje per ....
18:15 - 19:30 MB2 Sprt Spie3 - AB BJ
18:15 - 19:15 MB3 Sprt Spie4 - AB WS
18:15 - 19:15 MB4 Sprt Spie4 - CD WS
18:15 - 19:30 MC1 Sprt Spie3 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 mini jongens A Sprt Spie1 Ouders
09:30 - 10:30 mini meisjes A Sprt Spie1 Ouders
12:00 - 14:00 BEZET Sprt Spie3 Technische training D-teams olv Andre