homepage WP.JPG

Wedstrijdschema



laat schema zien voor
23 november | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JA2   thuis  MHCHBS JA3   15:15  15:45  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)   12233    
JB1   thuis  AHC IJburg JB1   13:30  14:00  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)   12632    
JB3   thuis  A.M.H.C. Rood-Wit JB5   16:15  16:45  Sportpark Spieringhorn veld 1 (zand)   12865    
JB4   thuis  AH & BC JB5   17:00  17:30  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)   12866    
UIT wedstrijd JB4, wordt op Westerpark gespeeld. Amsterdam verzorgt arbitrage
JC3   thuis  H.C. Haarlem JC3   13:30  14:00  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)   12991    
JC4   thuis  MHC Alliance JC5   13:45  14:15  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)   13018    
MA2   thuis  K.H.C. Strawberries MA2   15:30  16:00  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)   14059    
MB2   thuis  AH & BC MB3   15:15  15:45  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)   15136    
MB4   thuis  MHCHBS MB6   14:30  15:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (zand)   15131    
MC2   thuis  U.H.C.QUI VIVE MC2   12:00  12:30  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)   16075    
MC3   thuis  MHC Amstelveen MC3   12:45  13:15  Sportpark Spieringhorn veld 1 (zand)   16013    
JA1   uit  Schaerweijde JA2 10:15  10:45    route   14949    
JC1   uit  AHC IJburg JC1 20  11:40  12:30    route   4969    
Let op: Uittenue mee!   
JB2   uit  MHC Alliance JB5 15  14:50  15:50    route   12633    
   KNHB: Westerpark UIT sokken!  
JB4   uit  AH & BC JB5 30  16:30  17:30  Gras route   12866    
   KNHB: Let op wordt op Westerparkgespeeld! blijft thuiswedstrijd  
Let op: Uittenue mee!   
JC2   uit  U.H.C.QUI VIVE JC2 30  11:30  12:30    route   13012    
MA1   uit  A.M.H.C. Rood-Wit MA3 15:25  15:55    route   14068    
MA3   uit  WFHC MA4 60  12:00  13:30    route   14041    
MB1   uit  WFHC MB1 60  10:00  11:30    route   15128    
MB3   uit  MHC Amstelveen MB3 30  12:00  13:00    route   15168    
MB5   uit  Alkmaarsche M.H.C. MB7 30  14:00  15:00    route   14787    
MC1   uit  Pinoké MC4 30  16:40  17:40    route   16063    
MC4   uit  Xenios MC4 30  13:30  14:30    route   16024    
MC5   uit  A.M.H.C. F.I.T. MC8 30  13:00  14:00    route   16010    


23 november | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JD3   thuis  MHC de Kikkers JD1   08:15  08:45  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)   13480    
JD4   thuis  AHC IJburg JD5   11:45  12:15  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)   13479    
JD5   thuis  S.M.H.C. Magnus JD1   11:45  12:15  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)   13478    
J8E2   thuis  THC Hurley J8E4   10:15  10:45  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)   8437    
J8E3   thuis  HSC Hermes J8E1   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)   10145    
J6E2   thuis  AMHC Westerpark J6E1   09:30  10:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (zand)   9989    
J6E4   thuis  MHC Alliance J6E3   09:30  10:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (zand)   9988    
J3F1   thuis  A.M.H.C. F.I.T. JF2   08:15  08:45  Sportpark Spieringhorn veld 1 (zand)   10183    
J3F3   thuis  HV Myra JF1   08:15  08:45  Sportpark Spieringhorn veld 1 (zand)   9974    
J3F4   thuis  AH & BC JF3   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)   9973    
MD1   thuis  MHC Alliance MD2   10:00  10:30  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)   17029    
MD2   thuis  Xenios MD2   10:00  10:30  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)   16959    
MD4   thuis  S.M.H.C. Magnus MD2   11:00  11:30  Sportpark Spieringhorn veld 1 (zand)   16992    
M8E1   thuis  Pinoké M8E1   10:15  10:45  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)   10010    
M8E4   thuis  H.C. Haarlem M8E2   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)   10206    
M6E1   thuis  MHC Bennebroek M6E3   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)   10162    
M6E2   thuis  Hockeyclub AMVJ M6E14   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)   10053    
M6E3   thuis  HV Myra M6E3   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)   10161    
M3F1   thuis  AH & BC MF6   08:15  08:45  Sportpark Spieringhorn veld 1 (zand)   10232    
M3F2   thuis  HIC MF2   08:15  08:45  Sportpark Spieringhorn veld 1 (zand)   10231    
JD1   uit  A.M.H.C. Rood-Wit JD2 08:00  08:30    route   13467    
JD2   uit  WFHC JD2 60  08:00  09:30    route   13473    
J8E1   uit  HC Athena J8E2 30  09:10  10:10    route   10045    
   KNHB: 2AB  
J8E4   uit  Hockey Vereniging Abcoude J8E2 30  08:00  09:00    route   8412    
   KNHB: Veld 3CD  
J6E1   uit  AMHC Westerpark J6E2   09:30  10:00    route   9989    
J6E3   uit  Hockeyclub AMVJ J6E3 30  08:00  09:00    route   9986    
   KNHB: KG3A  
J6E5   uit  A.M.H.C. F.I.T. J6E3 30  09:30  10:30    route   8403    
J3F2   uit  Hockey Vereniging Mijdrecht JF1 45  08:15  09:30    route   10086    
   KNHB: 1B  
J3F5   uit  HC Athena JF3 30  08:00  09:00    route   9979    
   KNHB: 1C  
MD3   uit  THC Hurley MD5 30  11:45  12:45    route   17010    
MD5   uit  MHC de Reigers MD5 20  10:00  10:50    route   17031    
MD6   uit  MHC Alliance MD14 15  09:35  10:20    route   16969    
   KNHB: Westerpark UIT sokken!  
M8E2   uit  H.V. de Terriërs M8E4 45  08:30  09:45    route   10008    
   KNHB: 3ab  
M8E3   uit  MHCHBS M8E3 20  10:00  10:50    route   10211    
M6E4   uit  HC Bloemendaal M6E4 20  08:55  09:45    route   10069    
M6E5   uit  MHC Castricum M6E3 45  08:45  10:00    route   9967    
   KNHB: VAK A  
M3F3   uit  THC Hurley MF5 30  08:30  09:30    route   10135    
   KNHB: 21B  
M3F4   uit  Hockeyclub VVV MF4 08:30  09:00    route   10125    
   KNHB: B  
Let op: Uittenue mee!   
M3F5   uit  Hockeyclub AMVJ MF6 30  08:00  09:00    route   10126    
   KNHB: KG2D